piątek, 29 kwietnia 2016

Podkładki pod naczynia DIYPowiadam Wam, nic absolutnie nic co „może jeszcze się przydać" nie należy wyrzucać po remoncie. Na przykład resztek wykładziny pcv. Po nam resztki wykładziny po remoncie? - zapytacie. Otóż z resztek wykładziny pcv można wykonać sporo przydatnych rzeczy. Nie wierzycie? No to zobaczcie...:)


Zostały mi dwa kawałki wykładziny pcv, które wrzuciłam do pudła z innymi rzeczami, które „mogą się jeszcze przydać” i wyniosłam do piwnicy. 

Wykładzina leżała sobie spokojnie i czekała wiedząc, że kiedyś nadejdzie t e n dzień. I nadszedł! Wraz ze zmianą wystroju wnętrza w moim mieszkaniu okazało się, że stare podkładki pod naczynia nie pasują. No nie pasują, nic nie zrobisz, nie pasują, potrzebne nowe... A że niespecjalnie chciało mi się ubierać w zimową kurtkę i ruszać w ten ziąb (bo nikt mi nie wmówi, że mamy wiosnę;)) na poszukiwanie nowych podkładek, postanowiłam, że zrobię je z tego co mam. Miałam wykładzinę pcv. W dodatku w pasujących kolorach:) Hurrra!!!
Teraz potrzebowałam tylko szablonu do odrysowania kształtu podkładki i nożyczek.


Tym sposobem (tu brzmią wyobrażone fanfary) mam podkładki, które zaraz po wycięciu prezentowały się tak:)

 A na stole wyglądają tak:

 
 


 
To teraz zmykajcie do swojej piwnicy i spójrzcie, czy przypadkiem i u Was nie ostał się kawałek wykładziny na podkładki:) Ewentualnie skoczcie do najbliższego marketu budowlanego, wypatrzcie wykładzinę z interesującym Was wzorem i kupcie jej jakiejś 20-30 cm. Wyjdzie z tego podkładek, że ho, ho...:) Powodzenia:)
W ten blog wkładam dużo pracy serca i zaangażowania, dlatego cieszę się, że tu jesteś:) Wpadaj jak najczęściej:) 

Raczkuję dopiero w mediach społecznościowych i potrzebuję w tym wsparcia. Będzie mi miło jeśli mi go udzielisz. Możesz to zrobić:

- lubiąc mój fanpage na Facebooku
 

- zostawiając swój komentarz na blogu
 

- udostępniając interesujące Cię treści innym
 

- subskrybując mój kanał na YouTube - pisząc do mnie - tak po prostu:)
 

Z góry dziękuję:) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz