wtorek, 26 lipca 2016

Przechowywanie w łazience czyli coś z niczego;)

Patyczki kosmetyczne, płatki, waciki to coś co każdy w łazience ma. Ale w czym ma? No właśnie, o ile żele pod prysznic, szampon czy mydło jesteśmy w stanie kupić w całkiem fajnych i pasujących do naszej łazienki opakowaniach albo przelać do gotowych pojemników, o tyle trudno znaleźć płatki czy patyczki kosmetyczne w ładnym pojemniku. Dlatego właśnie pojemnik na tego typu akcesoria trzeba sobie zrobić samemu. Z czego? Z tego, co mamy pod ręką:) Jak? Bardzo prosto:) Zobaczcie sami...Do zrobienia swoich pojemników będziecie potrzebować:
- pustych opakowań po kosmetykach (ja użyłam pudełek po  balsamie do ciała i soli do stóp)
- gałek meblowych w wybranym kolorze (u mnie czarne)
- farby w wybranym kolorze (u mnie biała)


Najpierw malujecie farbą zakrętki pojemników.Kiedy są już pomalowanie możecie je ozdobić. Ja postanowiłam nakleić na nie czarne gwiazdki z folii samoprzylepnej.Teraz czas na przymocowanie gałek meblowych do zakrętek.


Możecie to zrobić na dwa sposoby. Przykleić gałki mocnym klejem na przykład przy użyciu pistoletu do kleju do gorąco lub przykręcić gałki do zakrętek. Ja wybrałam ten drugi sposób. Na środku zakrętek zrobiłam dziury i przykręciłam gałki.


Uwaga! Śrubki, które kupicie w komplecie z gałkami prawdopodobnie będą za długie (są przystosowane do grubości mebli, a pokrywki są cienkie) dlatego do przykręcenia gałek musicie użyć krótszych śrubek lub podłożyć coś pod oryginalne śrubki.Pojemniki gotowe:) Ja trzymam w nich patyczki i sól do kąpieli. Moje pojemniki są biało-czarne, ale Wasze mogą być w dowolnym stylu i kolorze. Możecie też użyć bardziej zdobionych gałek na przykład porcelanowych czy kryształowych, albo kupić zwykłe drewniane i pomalować je na wybrany kolor. Tu możliwości jest bardzo dużo i wszystko zależy od tego jaką macie łazienkę. I od Waszej wyobraźni rzecz jasna:)To do dzieła:)!W ten blog wkładam dużo pracy serca i zaangażowania, dlatego cieszę się, że tu jesteś:) Wpadaj jak najczęściej:) 

Raczkuję dopiero w mediach społecznościowych i potrzebuję w tym wsparcia. Będzie mi miło jeśli mi go udzielisz. Możesz to zrobić:

- lubiąc mój fanpage na Facebooku
 

- zostawiając swój komentarz na blogu
 

- udostępniając interesujące Cię treści innym
 

- subskrybując mój kanał na YouTube - pisząc do mnie - tak po prostu:)
 


Z góry dziękuję:) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz